Yangın Merdiveni İstanbul

Yangın Merdiveni İstanbul


Karaboğa Mühendislik 1974 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yangın merdiveni İstanbul sektörünün öncüsü konumuna gelmiş ve hala başarı ile bu konumu devam ettirmektedir. Her ne kadar İstanbul merkezli bir firma olsak ta faaliyetlerimiz tüm Türkiye’ye yayılmıştır. İstanbul’da tarihi binalara yangın merdiveni eklemek işi oldukça büyük bir ustalık ve deneyim gerektirmektedir. Tarihi binanın dokusunu bozmadan yangın merdiveni eklemek ancak bizim gibi işinin uzmanı firmaların yapabileceği bir iştir.
Tarihi binalar olduğu kadar Türkiye’nin modern kentleşmenin en hızlı gerçekleştiği il olan İstanbul’da yeni ve modern çok katlı binalara da yangın merdiveni monte etmek oldukça deneyim ve bilgi gerektirmektedir. Gerek bina içi gerekse de dışardan eklenmiş yangın merdiveni çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Kaliteli ve ömürlük üretilen yangın merdivenlerimiz işinin uzmanı ustalarımız tarafından son derece mükemmel bir şekilde monte edilmektedir. İstanbul’un en ücra yerlerine dahi en kaliteli hizmeti götürebilmek bizim için övünç kaynağıdır. İstediğiniz her noktaya gelen konusunun uzmanı arkadaşımız ne gibi çözümler üretilebileceğini ve ne gibi bir maliyet çıkacağını yerinde görerek size detaylı bir anlatım sunabilmektedir. Bu uzman arkadaşımızın verdiği hizmet tamamen ücretsiz olup bizle anlaşmasanız dahi her hangi bir ücret talep edilmemektedir.
Ne gibi bir merdiven olması gerektiğine karar veremediğiniz durumlarda fabrikamıza gelerek buradaki detaylı sunumu izleyebilir ve daha önceden yapmış olduğumuz modellerin olduğu katalogdan dilediğinizi seçebilirsiniz. İstanbul yangın merdiveni olarak üretimin pek çok aşamasında gerekli kalite kontrolleri yapılmakta olup üretmiş olduğumuz yangın merdivenleri birbirinden zor ve değişik testlere tabi tutulmaktadır.
İstanbul büyükşehir belediyesinin yönetmeliklerine uygun üretim yapmakla kalmıyoruz sürekli yeni teknoloji ile yeni standartları belirlemede de öncü rolü oynamaktayız. Pek çok firmanın sürekli malzeme ve işçilikte çalarak üretim yapıp biz ucuzuz diye gezdiği ortamda biz standartların çok üzerinde asırlık üretimleri oldukça ekonomik fiyatlarla sunmaktayız. Her zaman için tüketici dostu olan firmamız birbirinden sağlam modellerimiz en ekonomik bir şekilde ve uygun ödeme koşulları ile sağlamaktadır.

istanbul yangın merdiveni