Yangın Merdiveni

Kategori : Yangın Merdiveni
Fiyat : Türkiye’nin her yöresinde yangın merdiveni firması bulma imkânı bulunmaktadır. Böylece ihtiyaç duyulan bölgelerdeki halk mağdur edilmemiş ve hizmetin her bölgeye ulaşması mümkün hale gelmiştir.

Yangın Merdiveni

Üretiminde kullanılan kaynak sistemlerinin yapımda dikkat edilmesi gereken “yangın merdivenleri” size oldukça yüksek mukavemet sağlayabilir. Ancak bu kaynakların iyi ustalar tarafından yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Kaynak gibi oldukça yüksek özen isteyen birleştirme sisteminin iyi şekilde yapılmadığı taktir de “yangın merdiveni imalatı” içinde kullanıldığı yerlerde çatlaklar oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu çatlakların zamanla büyümesi sonucu da ilk başta “yangın merdiveni” yapısında sallantılar daha sonrasında ise bu yapılarda dökülmeler meydana gelir. Eğer bu yapılar bakımdan geçmez ve bu yanlış yapılan yerler tamir edilmez ise kullanımda oldukça tehlikeli durumlar meydana gelebilir. Gelebilecek bu oldukça tehlikeli olaylar size geri dönüşü olmayan sorunlar ve kötü olaylara sebebiyet verir. Olabilecek bu kötü sistemlerin olmasını istemiyorsanız ve özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşama sıkıntınız varsa “İstanbul yangın merdiveni” imalatı yapan firmalardan en iyisini seçmeniz oldukça önemlidir. Önemli olan bu sistemlerin uygun maliyetler ışığından yapılması da önemli olduğu gibi bu yapıların yapılmasın da sadece maliyet düşünülmemelidir. Maliyeti oldukça düşük tutup “yangın merdiveni imalatı” için de kullandıkları malzemeleri uygun kullanmayan bazı şirketler sizin can güvenliğinizi hiçe sayıp size uygun olamayan ürünler satmak isteyebilirler. Bu duruma düşmemek için oldukça dikkatli olmanız gerekir. Yapmanız gereken işlemler içinde iyi bir araştırma yapmadan bir firma ile anlaşmamanız ilk sıradadır. Bu sayede oldukça iyi şekil de imal ettireceğiniz “yangın merdivenleri” yapılarına ulaşabilirsiniz. Bu yapılardan kullanmak isteyeceğiniz sistemleri sizin seçme olanağınızın olmadığını bilmeniz gerekir bazı firmalar sizin istediğiniz şekilde bu yapıları yapabildiklerini iddia ederler ve belediye de kendi firmalarının yaptığı işleri kabul edecek olan bazı kişiler ile anlaştıklarını da söyleyerek sizi kandırmaya yönelik bir çok söz söylerler en önemli olarak sizi söyledikleri fiyatlar ile kandırmaya çalışan sözde “yangın merdiveni imalatı” yapan şirketler size aslında oldukça büyük bir yanlış yapmaktadırlar. Eğer bu yapıları ihtiyaç halinde kullanamayacaksak neden yapıldığını sorgulamak bu yapıların bu kendini bilmek kişilerce kurulmuş firmalara yaptırılmayacağını aklınıza getirir. Bu nedenle özel imal edilen “yangın merdivenleri” oldukça kapsamlı ve doğru şekil de üretilmelidir. Doğru üretilen “yangın merdiveni” size en iyi şekilde kaçış sağlayacağı için en doğrusu iyi bir şirket ile anlaşmanızdır. Bütün yapılacak ve uygulanacak olan kuralların ve kullanılması gereken malzemelerin ilgili “yangın merdiveni” standartlarında yazdığı için bu standartları okuyarak yapılan “yangın merdivenleri” yapılarının doğruluğundan emin olabilirsiniz.

 

Yangın Merdiveni İmalatı (Ücretsiz Keşif Ve Proje)

 

Yangın merdivenleri yangın ya da deprem gibi can ve mal kaybına yol açabilen tahribat gücü yüksek felaketlerden kurtulmamıza yardımcı olan araçlardır. Yangın merdivenlerinin insanların çeşitli felaketlerden kurtulmalarında hayati bir öneme sahip olmaları nedeniyle "yangın merdiveni imalatı" yapan firmaların dikkat etmesi gereken çeşitli kurallar vardır. İmalat yapan firmalar yangın merdivenini tasarlarken öncelikle binada merdivenin konulacağı yerin şekli ve binanın büyüklüğünü göz önüne almalıdır. Ayrıca "yangın merdiveni imalatı" yapılırken binada bulunan kişi sayısına uygun dayanıklılıkta ve büyüklükte yangın merdiveni yapmak yangın anında binadaki kişilerin sorunsuz bir şekilde tahliye edilebilmesini sağlar.

 

Yangın merdivenlerinin nasıl üretilmesi gerektiğine dair yönetmelikte standart özellikler belirtildiği için çoğunlukla yangın merdivenleri benzer yapıya sahip olabilmektedir. "Yangın merdiveni imalatı" yapılırken basamakların yüksekliği, malzeme kalitesi, korkuluklar ya da merdiven genişliği gibi özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Kullanılan malzemelerin yangına ve darbeye karşı dayanıklı olması yangın esnasında merdivenler kullanılırken olumsuz durumların ortaya çıkmasını önler. Dış cephe için uygun "yangın merdiveni imalatı" yapılırken hafif metal konstrüksiyon özelliğe sahip malzemeler kullanılmalıdır. Ayrıca yağmur ve kar gibi dış faktörlere ya da paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretilmeli ve kolay temizlenebilen özelliğe sahip olmalıdır. Yangın merdiveni üretirken sıcaklık sonucunda zehirli gaz yayan malzemeler ve yüksek sıcaklığa dayanıksız malzemeler kullanılmamalıdır. Bu özelliklerin yanında satın alacağınız yangın merdivenini uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için montajının alanında uzman kişilerce doğru bir şekilde yapılması gerekir.

 

YANGIN MERDİVENİ FİYATLARI

 

Yangın merdiveni fiyatları her bütçeye uygun yangın merdiveni bulunabildiği gibi kalite ve şekil itibariyle yangın merdivenlerinin fiyatları değişmektedir. Yangın merdivenlerinin çok çeşitleri modelleri olmakla beraber, bu merdivenler can güvenliğini sağlayan temel güvenlik elemanlarından bir tanesidir. Pek çok çeşit yangın merdiveni bulunduğu gibi,

 

l Z tipi

 

l Dairesel

 

Makaralı olarak mevcut binanın dışına kurallar gereğince yerleştirilir. Ayrıca yangın merdivenlerinin fiyatı, binanın uzunluğuna, genişliğine, binanın kat sayısına, binada bulunan kişi sayısına, imalatta kullanılacak malzemeye, kullanılacak olan aparatların kalitesine, işçilik derecesine, binada yaşayan mevcut kişi sayısına göre değişmektedir. Güncel yangın merdiveni fiyatlarına bakıldığı takdirde, 4.500 tl’ den 20.000 liraya kadar yangın merdivenleri satışa sunulmuştur. İzah edilen rakam yalnızca bir katın fiyatıdır. 1 kat fiyatı en düşük 4.500 TL ‘ den başlıyor. Metrekareye göre ise yaklaşık olarak 2.000 TL ‘ den başlıyor.

 

Z tipi yangın merdivenleri: Kat başına ortalama 2500 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir.

 

Sarmal yangın merdivenleri: kat başına 2500 TL den başlayıp 4000 TL'ye kadar değişmektedir. Ancak bu verilen fiyatlar, şehirden şehre farklılık gösterdiği gibi işçilik ve ürünün kalitesine göre de farklılık göstermektedir. Binanınıza yangın merdiveni koymak için yapmanız gereken en güzel şey, Rakip firmaların fiyatlarına incelemek olacaktır.

 

Ve Unutmayın ki yangın merdivenleri hayat kurtarır. Ekonomik anlamda her ne kadar birtakım kuralları göz ardı etsek de 1 saniye sonranın garantisi olmadığı için yangın merdivenleri hayati derecede önemlidir.

 

YANGIN MERDİVENİ FİRMALARI

 

Türkiye’nin her yöresinde yangın merdiveni firması bulma imkânı bulunmaktadır. Böylece ihtiyaç duyulan bölgelerdeki halk mağdur edilmemiş ve hizmetin her bölgeye ulaşması mümkün hale gelmiştir.

 

Yangın merdiveni firması bulma sürecinde dikkat etmeniz gereken hususlar bulunuyor. Bunlar: önceden yapılmış olan çalışmaları firmadan talep edebilir böylece deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda yangın merdiveni firmasından kullanılan ürün ve malzeme hakkında bilgilendirilmek istediğinizi söyleyebilir bu konuda sizleri aydınlatabilirler.

 

Karaboğa Mühendislik

 

1974 tarihinden itibaren ilk günkü istek ve arzuyla üretim yapmaya devam eden Karaboğa Mühendislik, birçok çeşit ürün skalası bulundurmakta. Hizmet verdiği ürünler arasında; ferforje, çelik çatı, yangın merdiveni, yangın kapısı, sprink sistemleri ve çeşitli taşeronluk hizmeti veriliyor.

 

Bir nesilden diğer bir nesle aktarılan deneyim ve başarı sayesinde Karaboğa Mühendislik en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Bilindiği üzere söz konusu can güvenliği olduğu takdirde deneyim ve kalite vazgeçilmez ilk unsurlardan olmalıdır.

 

İstanbul ili içerisinde hizmet veren Karaboğa Mühendislik, müşteri memnuniyeti konusunda oldukça duyarlıdır. Para kazanma odaklı olmaktan uzak, daha çok referans edinmeye çalışan bir markadır.

 

Karaboğa yangın merdiveni firması olarak telefon numaramız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yangın merdiveni firması olarak bizler her türlü hazırlık, planlama, saha gözlemi, ölçü alma, kişisel istek ve tercihlerinizi de göz önüne alarak gerekli çalışmayı başlatacağız.

 

İstanbul kuruluşlu olan Karaboğa Yangın Merdiveni Firması yalnızca yurtiçine hizmet etmekle yetinmiyor ve yurtdışına da ihracat ediyor. Global, yetkin ve donanımlı Karaboğa Mühendislik ile sizler de can güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

 

KATEGORİLERİMİZ. Çelik Çatı , Davlumbaz Söndürme , Ferforje Tasarımlar , Teras Kapatma , Karaboğa Mühendislik , Yangın Dolabı , Yangın Merdiveni , Demir Doğrama , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Yangın Eğitimi , Güvenlik Sistemleri , Yangın Tüpü , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Tüpü , Davlumbaz Söndürme , Yangın Dolabı , Yangın Eğitimi , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Demir Doğrama , Yangın Merdiveni , Yangın Kapıları, Yangın Tüpleri, Yangın Dolabı, Güvenlik Sistemleri, Yangın Merdiveni, Çelik Çatı, Yangın Sprinkleri, Ferforje Demir, FM 200 Yangın Söndürme Sistemleri , Yangın Kapısı Satışı , Kamera ve Güvenlik Sistemleri , Yangın Hidrant Koruma Sistemi , Köpük yangın söndürme sistemi , Yangın Tüpü Satışı , Islak sistem söndürme sistemleri , Sprinkler Yangın Söndürme Sistemi , Kuru Sistem Yangın Söndürme , Islak sistem söndürme sistemleri , Yangın Dolapları Koruma Sistemi , CO2 yangın söndürme sistemi , Yangın Merdiveni , Yangın Dolabı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Davlumbaz Söndürme , Yangın Tüpü , Yangın Eğitimi , Yangın Merdiveni , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Yangın Merdiveni , Yangın Dolabı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Davlumbaz Söndürme , Yangın Tüpü , Yangın Eğitimi , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Yangın Merdiveni Fiyatları, Yangın Tüpü İmalatı ve Fiyatları , Yangın Sprinkler Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Güncel Yangın Kapısı Fiyatları, Ferforje İmalatı ve Satışı, Çelik Konstrüksiyon ÇatıYangın Kapıları , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprink Tesisatı , Yangın Tüpü Satışı , Yangın Merdiveni İmalatı.

 

Türkiye’nin her yöresinde yangın merdiveni firması bulma imkânı bulunmaktadır. Böylece ihtiyaç duyulan bölgelerdeki halk mağdur edilmemiş ve hizmetin her bölgeye ulaşması mümkün hale gelmiştir.

KATEGORİLER

% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.
% 10 İNDİRİM. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK.

SAYFALAR

HABERLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ